شهرداری لوشان

شهرداری لوشان

شهر آفتاب

شهرداری لوشان
شهرداری لوشان

سخن سردبیر

رزومه ی بابک احمدپور شهردار لوشان كارشناس حرفه اي مديريت تعاون تاريخ : 1346 سابقه مديريت : 13 سال مسئول تربيت بدني بخش عمارلو دهيار منطقه گردشگري داماش عضويت همكاري  در ساير نهادهاي انقلابي با داشتن حكم شهردار جيرنده (به مدت 4 سال) شروع بكار در شهرداري لوشان : 94/10/6 مربي ملي كاراته دارنده كمربند دان 4 دارنده مدال طلاي قهرمان كشوري دارنده مدال طلا پيشكسوتان استان گيلان در عمارات( بصورت تيمي) دارنده مدال طلا (بصورت انفرادي ) مسابقات تورومنت باكو دارنده مدال نقزه (بصورت انفرادي در مسابقات تركيه
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ خرداد ۵, ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۶ |

article

نشست بررسی مشکلات درمان تامین اجتماعی

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست بررسی وضعیت درمان تامین اجتماعی شهرهای لوشان ومنجیل که با حضور مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان، امام جمعه لوشان ، شهردار وشورای این شهر ومنجیل برگزار شد ، گفت: لوشان بعنوان شهر استراتژیکی که در ورودی گیلان واقع شده است با تولید روزانه ۴۰۰۰ تن سیمان و بعنوان دومین شهرک صنعتی این استان از اهمیت بالا و  ویژه ای برخوردار است.

احمدی نبود  بیمارستان درلوشان وقرار داشتن این شهر درمحل تلاقی و مراجعات مردم عمارلو و طارم سفلی و نیز استقرار شرکتها و کارخانه ها در این شهر  را یاد آور شد و افزود : همه این موارد، خدمات رسانی بهینه توسط درمانگاه تامین اجتماعی لوشان را به یک ضرورت انکار ناپذیر تبدیل کرده است.

وی در ادامه به خدمات ضرب الاجلی پس از وقوع زلزله دلخراش سال ۶۹ رودبار اشاره کرد وگفت : اگر چه این خدمات جای قدردانی و سپاسگزاری دارد ، اما موجب شده است که در بلند مدت شاخص های رفاهی در شهرستان در حد قابل قبول اعلام شود که بواقع اینچنین نیست.

فرماندار مطالبات مردم و مسوؤلین را تخصیص بهینه ، متناسب و متوازن امکانات ، تجهیزات و تخصصها ذکر وتصریح کرد: باید شرایطی فراهم گردد تا این مهم محقق شود.

وی از آمادگی متولیان شهرهای منجیل ولوشان برای ارتقاء در مانگاهها،استقرار پزشکان متخصص و کادر درمانی مجرب در این دوشهر خبرداد و گفت : بنابر تکلیف و مسوؤلیتی که داریم امکانات رفاهی ودرمانی مورد نیاز را فراهم می آوریم تا این عزیزان بدون هیچ دغدغه ای مردم را مداوا نمایند.

حجت الاسلام بابایی امام جمعه لوشان نیز در سخنانی با اشاره به جمعیت روستانشین و انتظار لطف و رحمت نظام گفت: تامین اجتماعی و مدیران بهداشت و درمان شرایط را بگونه ای مهیا نمایند تا متخصصین و پزشکان حاذق رغبت بیشتری برای حضور در شهرهای شهرستان داشته باشند.

شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی نیز از بستری شدن ۱۸۰۰۰ نفر و عمل جراحی ۱۲۰۰۰ نفری در سال گذشته در بیمارستان تامین اجتماعی رسول اکرم رشت خبرداد و افزود: آماده ایم تا با همکاری متولیان شهرستان هرکونه همکاری را داشته باشیم و در گام نخست یک دندانپزشک بزودی در لوشان فعالیتش را آغاز می کند.

 

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری لوشان

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری لوشان → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.