شهرداری لوشان

شهرداری لوشان

شهر آفتاب

شهرداری لوشان
شهرداری لوشان

سخن سردبیر

رزومه ی بابک احمدپور شهردار لوشان كارشناس حرفه اي مديريت تعاون تاريخ : 1346 سابقه مديريت : 13 سال مسئول تربيت بدني بخش عمارلو دهيار منطقه گردشگري داماش عضويت همكاري  در ساير نهادهاي انقلابي با داشتن حكم شهردار جيرنده (به مدت 4 سال) شروع بكار در شهرداري لوشان : 94/10/6 مربي ملي كاراته دارنده كمربند دان 4 دارنده مدال طلاي قهرمان كشوري دارنده مدال طلا پيشكسوتان استان گيلان در عمارات( بصورت تيمي) دارنده مدال طلا (بصورت انفرادي ) مسابقات تورومنت باكو دارنده مدال نقزه (بصورت انفرادي در مسابقات تركيه
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ آبان ۳۰, ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۹ |

1290393

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر بابایی در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه شهر لوشان که با حضور نمازگزاران ولایی و بسیجیان گردان های بیت المقدس در مسجد جامع این شهر برگزار شد، ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی به مقوله صبر در آیات و روایات اشاره کرد و گفت: صبر در همه امور زندگی و اجتماعی سرنوشت ساز و اثر گذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه حرکت در مسیر دین همواره با سختی هایی همراه است، ادامه داد: در انقلاب اسلامی ایران نیز خیلی ها در مقابله با دشمن و سختی های رسیدن به مقصد احساس ناتوانی کردند و تسلیم دشمن شدند.

امام جمعه شهر لوشان ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: بسیج یادگار امام راحل و تفکر بسیج همان تفکر انبیا و الهی است.

وی ظلم ستیزی را از برنامه های بسیج دانست و گفت: قلدران عالم برای مقابله با تفکر انقلاب اسلامی و بسیجی که امروز در بسیاری از کشورهای جهان گسترش یافته است شروع به جنگ و جنایت می کند.

حجت الاسلام بابایی، مبارزه با نفوذ دشمن را از دیگر وظایف بسیج عنوان کرد و افزود: تجربه به اثبات رسانده است که قلدران عالم هرگاه به کشوری نفوذ کرده اند ریشه ملت را خشکانده اند.

وی بیان داشت: آمریکایی ها و ایادیش امروز در سایه توافقات به دنبال نفوذ در کشور هستند و در جلوگیری از سیر حرکت ملت ایران در رسیدن به مقصد در حال تلاش هستند.

خطیب جمعه لوشان، با گلایه از همصدایی رسانه های داخل کشور با غربی ها، گفت: بعضی ها در برخی رسانه های داخل کشور مسائلی را مطرح می کنند که اینقدر نگویید نفوذ نفوذ! لوس می شود، آنان با این حرفها به دنبال زمینه سازی نفوذ آمریکا در کشور هستند.

وی ادامه داد: در زمان طاغوت نیز عده ای قلم بدست مزدور بودند و الان هم به دنبال آنند تا عزت ملت را به ذلت بکشانند و با بی بصیرتی شان به دنبال آسیب رساندن به جامعه هستند.

حجت الاسلام بابایی مبارزه با آسیب های اجتماعی را از دیگر وظایف بسیج برشمرد و یادآور شد: شبکه های ماهواره ای با پخش شبکه های مستهجن به دنبال انحراف و آسیب به کشور هستند.

وی تلاش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را از دیگر وظایف بسیج دانست و ادامه داد: به دشمن نمی توان اعتماد کرد لذا تحریم چه بشکند و چه نشکند که آینده و گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد، تنها توجه به تولید داخل است که می تواند اقتصاد بیمار کشور را پویا کند.

امام جمعه لوشان ضمن گرامیداشت سالروز شهادت عمار بن یاسر، اظهار کرد: عده ای باید بصیرت را از عمار یاد بگیرند اما خواص به دنبال بی ارزش کردن و کم بها کردن خود هستند.

وی در ادامه بی تفاوتی عده ای در درون کشور را نسبت به جنایات لبنان، اظهار کرد: چهارتا رقاصه فرانسوی کشته شدند همه دارند دنیا را خراب می کنند در حالی که ۵ سال خون مردم بیگناه ریخته می شود پدر و فرزند را جلوی یکدیگر سر می برند صدای کسی در نمی آید.

حجت الاسلام بابایی، ابراز کرد: متاسفانه رسانه های داخل کشور به همراه عده ای جنایات لبنان و شهادت دهها مردم بیگناه را بعد از سه روز محکوم می کنند اما برای رقاصه های پاریس چهار ساعت از ماجرا نگذشته بیانیه محکومیت صادر می کنند.

وی تصریح نمود: مگر ما بدهکار آنها هستیم مگر ۵۰۰ نفر از حجاج ما در منا کشته شدند کسی به ما تسلی داد کسی با ما همدردی کرد.

امام جمعه لوشان با بیان اینکه ما تمامی جنایات تروریستی را محکوم می کنیم، افزود: با این حال نباید به دشمن باج داد آنها خودشان پول به جیب داعش ریخته اند الان همان بلا دامنشان را گرفته است.

سخنران بین صلاتین نماز جمعه لوشان هم سرهنگ حیدری فرمانده سپاه رودبار بود که به تبیین برنامه های بسیج پرداخت.

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری لوشان

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری لوشان → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.